Este About
0
Yıllık Tecrübe
0
Aktif Servis Aracı

Aracınızı Güvenlice Çekin

Biz Kimiz?

ETA EUROTÜRKASSIST, Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına yönelik ilk ve tek Almanya ve Avrupa’daki Türkler için Yol Yardımı hizmetini sunan bir kuruluştur.

2002’de yolculuğuna başlayan ve Avrupa’daki Türklere hizmet veren SilaYolu.com’un üstlendiği görevden doğan bir hizmettir.

Türkiye’de çığır açan bir hizmet olarak, Türkiye’nin en büyük yol yardımı hizmetlerini sunan bir kurum haline gelmiştir.

EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, SilaYolu üzerinde yaşanan sorunlara çözümler üretebilmek amacıyla kurulmuştur, böylece yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız Türkiye Seyahatlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirler.

EUROTÜRKASSIST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, yaklaşık olarak Avrupa’da yaşayan 6 milyon vatandaşa hizmet vermektedir.

EUROTÜRKASSIST, Profesyonel Teknik ve İdari Ekibi ile Türkiye, Avrupa ve tüm Destinasyon Rotası boyunca uzman iş ortakları ile birlikte üyeleri için sorunsuz bir seyahat sağlar.

EuroTürkassist, müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

EUROTÜRKASSIST, yurtdışında yaşayan Avrupa Türklerine 24/7 hizmet sağlamak üzere kurulmuş olup, Avrupa Türklerine sadece Avrupa’da ve SilaYolu’nda değil, aynı zamanda Türkiye’de de destek olan ilk ve tek SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ’dür.

EUROTÜRKASSİST SILAYOLU TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ, AVRUPA TÜRKLERİNİN SESİ VE GÜCÜDÜR.

0
Yıllık Deneyim
0
Aktif Servis Aracı
0
Hizmet Sağlandı
0
Memnun Müşteri

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Hizmetlerimizde uzman personelimizle doğru, güvenilir ve etik hizmetler sunuyoruz. Markanız için en hızlı ve en güvenilir yöntemleri uyguluyoruz.

Sadakat

Sadakat

Uzun vadeli çalışmalarımız, iş tamamlanana kadar devam eder. Çalıştığımız tüm şirketlerle sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Tecrübe

Tecrübe

Yıllar boyunca kazandığımız deneyim sayesinde, uzman en son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir.

Destek

Destek

Profesyonel destek sağlayarak iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Sorunlarınızı çözüyor ve anında çözümler sunuyoruz.

Mahmutbey Mah. İnönü Cad. Zencar, No: 119A Bağcılar/ İstanbul

info@euroturkassist.com